Zabudowy pojazdów specjalistycznych

Pojazd RTG dla Aresztu śledczego w Krakowie

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nulla eu commodo neque, et faucibus nulla. Mauris elit eros, tempus eget tellus ac, ornare dictum mi. Nulla et nunc bibendum, tempor urna ut, mattis arcu. Sed pulvinar tellus sit amet ultricies congue. Duis egestas nisi sed pretium porta. In venenatis massa quis bibendum auctor. Donec dapibus sollicitudin faucibus. Nunc odio nibh, venenatis sit amet lorem a, condimentum feugiat ligula.

Zabudowy pojazdów specjalistycznych

Regionalne Centrum Bezpieczeństwa

Pojazd Centrum Zarzadzania Kryzysowego Warmii i Mazur. W pełni autonomiczny pojazd wyposażony w zabudowany agregat prądotwórczy, przetwornice z bankiem baterii. Przewozi załogę na miejsce zdarzenia, zapewniając im tam łączność i informacje (Antena ISAT – internet do 2 minut od inicjacji systemu, łaczność w oparciu o urządzenia Motorolla); bezpośredni widok sytuacji (System kamer w tym PTZ na maszcie pneumatycznym oraz  dron); łączność z osobami pracującymi na zewnątrz za pomocą radiotelefonów. Zabudowa zoptymalizowana tak  by zapewnić wygodną pracę całego zespołu kierowania akcją.  Klimatyzacja i ogrzewanie.

ZABUDOWY POJAZDÓW SPECJALISTYCZNYCH

Myślenicka Grupa Poszukiwawczo Ratownicz

Centrum dowodzenia i łączności podczas pracy Ratowników. Pojazd przewozi na miejsce Ratowników z psami poszukiwawczymi, wyposażenie pozwala stworzyć lokalny punkt kierowania długotrwałymi akcjami ratowniczymi z ratownikami pracującymi w terenie oraz innymi służbami. Przewożony sprzęt medyczny pozwala na udzielenie kwalifikowanej pierwszej pomocy osobą poszkodowanym. Samochód przystosowany do pracy ratowników działających podczas poszukiwań osób zaginionych. Na samochodzie znajduje się maszt pneumatyczny zapewniający bardzo dobrą łączność w terenie górskim. Napęd 4×4 daje wsparcie w dowolnych warunkach terenowych i bardzo dobrze się sprawdza podczas ciągnięcia przyczepy ze sprzętem. Dodatkowa ogrzewanie postojowe i klimatyzacja znacznie ułatwia pracę w trudnych warunkach atmosferycznych.

Infrastruktura IT pozwala przekazywać materiał na bieżąco dla ratowników pracujących w terenie.

ZABUDOWY POJAZDÓW SPECJALISTYCZNYCH

GRUPA POSZUKIWAWCZO RATOWNICZA OSP Kęty

Centrum kierowania akcja Ratowników. Pojazd przewozi na miejsce Ratowników z psami tropiącymi, wyposażenie pozwala stworzyć lokalny punkt kierowania akcją zapewniając kontakt z osobami pracującymi w terenie oraz innymi służbami. Przewożony sprzęt medyczny pozwala udzielić pomocy na zewnątrz, a inne wyposażenie pozwala nawet prowadzić poszukiwania pod ziemią. Maszt pneumatyczny ułatwia prace w rejonach górskich i odległych od infrastruktury łączności. Napęd 4×4 daje wsparcie w dowolnych warunkach terenowych. Ogrzewanie, klimatyzacja rozszerzona pojazdu oraz ogrzewanie ułatwiając pracę w warunkach klimatycznych panujących w Polsce. Infrastruktura IT pozwala przekazywać informacje osobom w terenie, podkłady mapowe umozliwiaja kierowanie akcją i jej planowanie.

ZABUDOWY POJAZDÓW SPECJALISTYCZNYCH

Instytut Łączności

Pojazd mobilnego centrum video konferencji pozwala przeprowadzić rozmowę za pomocą studia w terenie w czasie rzeczywistym za pomocą łączności satelitarnej. Specjalne wyciszenie pojazdu pozwala prowadzic rozmowę nawet w warunkach hałasu na zewnątrz. Klimatyzacja i ogrzewanie utrzymuje aparaturę i ludzi w studio w optymalnych warunkach.

Zabudowy

Serwis

Kontakt